קורס
מקעקעים.

אם את.ה אוהב.ת אמנות ועיצוב, ויש בך תשוקה לקעקועים ולעבודה עם אנשים - מקעקע.ת יכול להיות קריירה מספקת עבורך.

 על פי ניתוחי שוק אחרונים, נראה שתעשיית הקעקועים רק ממשיכה לצמוח ולהתפתח. בשנים האחרונות קעקועים הולכים והופכים ליותר ויותר מיינסטרים. מומחי תעשיית הקעקועים מאמינים שהענף הזה כאן כדי להישאר. עלות הקמת סטודיו לקעקועים ופירסינג נמוכה יחסית, וברגע שמקעקע.ת יוצר.ת לעצמו.ה שם סביר וצובר.ת קהל לקוחות, מחזור ההכנסות החודשי שלה.ו יכול להגיע ל 20-30 אלף שח בחודש ואף יותר. 

אני מתכבדת להציע לך קורס מקעקעים מעשי המתקיים במתכונת של שיעורים פרטיים או סמי-פרטיים (עד שני תלמידים בכל קורס).

הלימודים כוללים חלקים תיאורטיים ומעשיים המתקיימים בסטודיו שלי בתל אביב. במסגרת הקורס הסטודיו יספק לך את כל הציוד הדרוש עבור הלימוד והאימון. במהלך הקורס את.ה תלמד.י ותתאמי.י על כל הטכניקות הבסיסיות, על מנת להתמקצע בכל סגנון שתבחר.י בהמשך הקריירה שלך. בנוסף אני אתן לך כלים ואעזור לך לרכוש מיומנויות חשובות בעבודה מול לקוחות, אלמד אותך איך לייצר עיצובים מוצלחים יותר ולבנות תיק עבודות מרשים. במהלך הקורס וגם לאחר סיומו, התלמידים מקבלים ממני עזרה, ייעוץ ותמיכה בכל עניין מקצועי, לרבות בחירת ציוד, תמחורים, התנהלות מול לקוחות ועוד.

הקורס מתאים למועמדים בגיל 18 ומעלה, בעלי תיק עבודות מספק ברישום/איור. המפתח לקעקוע טוב הוא קודם כל היכולת ליצור ציור/עיצוב מוצלח ומקצועי, לכן לפתח את יכולת הרישום זה הכרחי לפני שמתחילים לימודי קעקועים.

עבור מקעקעים שרוצים לשפר טכניקות ספציפיות, ניתן לבדוק איתי אופציה של שיעורים בודדים ו/או מאסטר קלאס.